Aquababes

Tento rok probíhá již čtvrtý ročník projektu AquaBabes, který vznikl s cílem podporovat mladé talenty a nastartovat tím jejich hudební
a uměleckou kariéru.

Maria, Markéta, Petra, Stiliana a Tereza, to jsou nové Aquababes, které ale mají v jádru to samé jako jejich předchůdkyně: jsou to talentované a energické dívky, které spojuje láska k hudbě a tanci a taky touha jít za svým snem. Byly vybrány z více než sto dívek při castingu uspořádaném hudebním vydavatelstvím Universal Music a rok budou tvrdě pracovat, aby ukázaly co všechno v nich je!

Aquila dlouhodobě podporuje mladé české talenty hlavně v oblasti hudby. Za všechny stačí zmínit Lenny, Charlie Straight, Celeste Buckingham, Mandrage nebo Adama Mišíka.


Přehrát klip     Stránky kapely

Maria - Aquababes
Maria

Vášnivá zpěvačka a tanečnice, která při všem shonu nezapomíná vypít denně 3 litry vody. Zvládneš to i ty, podívej se na naši aplikaci!

Markéta - Aquababes
Markéta

Usměvavá zpěvačka, která ráda relaxuje při běhu v přírodě. Pitný režim 3 litrů vody denně je pro ni nezbytný. Podobně i pro tebe, přesvědč se v naší aplikaci!

Petra - Aquababes
Petra

Pohodová Petra s přehledem vykouzlí krasobruslařskou piruetu nebo zazpívá nádhernou píseň, a to společně se 3 litry vody denně. Jak na to? Klikni na naši aplikaci!

Stiliana - Aquababes
Stiliana

Exotická a impulzivní zpěvačka, která do svého zpěvu a pohybu dává maximum. Aby byla stále svěží, pije 3 litry vody denně. Jdi do toho s naší aplikací také!

Tereza - Aquababes
Tereza

Zpěv a tanec je doménou této energické zpěvačky. A také adrenalin, který nadevše miluje. K tomu potřebuje vypít denně 3 litry vody. Podívej se jak ti naše aplikace pomůže!

Další podpoření umělci

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku

Získejte rady a tipy na zdravý pitný režim

Zkuste své štěstí v soutěžích

Nenechte si ujít novinky ze světa vody

Přejít na Facebook